.

.

Одлична цена
20pcs/многу 74mmx30mm Златна боја/Бела К/Античкиот бронза Метал Filigree Цвеќиња Парче Шарм Pendant Поставување DIY Компоненти B12082

20pcs/многу 74mmx30mm Златна боја/Бела К/Античкиот бронза Метал Filigree Цвеќиња Парче Шарм Pendant Поставување DIY

DEN 66.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
7.4cm
Накит Наоди Тип:
Изолација
Објектот Дијаметар:
7.4cm
Објектот Тежина:
1.9g
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
3cm
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
B12082
Метали Тип:
Железо
Бренд Име:
ШЕЕСЕТ TOWFISH
Производ Карактеристики:
Шарм
боја:
Злато во боја/Бела К/Античкиот бронза
Големина:
74mmx30mm
Производи во категоријата