.

.

Одлична цена
RAKOL Мода ААА Кубни Циркони Baguette Хривнија Тенка Shinning Ткаенината Бакар База Алка За Жените Партија Accessaries

RAKOL Мода ААА Кубни Циркони Baguette Хривнија Тенка Shinning Ткаенината Бакар База Алка За Жените Партија Accessaries

DEN 246.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метална боја:
Злато Во Боја, Sliver Боја, Се Зголеми Златна Боја
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
RB01538P
Бренд Име:
Rakol
позлата:
Platinum Позлатен
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
камен боја:
Бела
Тежина:
About 15g
плоча:
Sliver Боја/Златна Боја/Розово Злато Боја
Mainstone:
Кубен Циркони
Еколошки Стандарди:
Заштита На Животната Средина Води Никел, Кадмиум Слободни
is_customized:
Yes
Производи во категоријата