.

.

Одлична цена
за ducati чудовиште 821 мотоцикл главниот дел на задната суспензија spools Завртка лизгачот за јамаха mt09 мт-09 мт 09 03 01 tmax 500 530 yzf r1 р3 r6 fz6

за ducati чудовиште 821 мотоцикл главниот дел на задната суспензија spools Завртка лизгачот за јамаха mt09 мт-09 мт

DEN 267.84

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
6mm црна, 8mm црна, 10мм црна, 6mm сребро, 8mm сребро, 10мм сребро, 6mm Злато, 8mm Злато, 10мм Злато, 8mm Зелена, 10мм Зелена, 6mm Црвена, 8mm Црвена, 10мм Црвена, 6mm Портокал, 8mm Портокал, 10мм Портокалова, Зелена 6mm
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,BMW,Триумф
Име На Модел:
RH2-СС-001-N
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Должина:
0cm
Фитинг големина:
M6;М8;M10
Број На Модел На:
мотоцикл главниот дел на задната суспензија Spools лизгачот
Специјални Функции:
главниот дел на задната суспензија spools лизгачот
Производи во категоријата