.

.

Одлична цена
Новата Симпатична Дете Девојки Облека Поставува Повик За Деца Детска Девојки Зелена Возбудува Ракав Блузи Цветни Панталони Leggings Тимови Облека Сет

Новата Симпатична Дете Девојки Облека Поставува Повик За Деца Детска Девојки Зелена Возбудува Ракав Блузи Цветни Панталони

DEN 111.84

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6, 7
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
Сет
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Pullover
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Производи во категоријата