.

.

Одлична цена
NMB-МАТ 3110RL-04W-B79 F53 Серверот Плоштадот фан DC 12V 0.44 НА 80x80x25mm

NMB-МАТ 3110RL-04W-B79 F53 Серверот Плоштадот фан DC 12V 0.44 НА 80x80x25mm

DEN 502.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пакет:
Yes
Бренд Име:
NMB
Тип:
Фан
Моќ Интерфејс:
3PIN
Примена:
Компјутер Случај
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
3110RL-04W-B79 F53
Фан Големина:
80x80x25mm
Производи во категоријата