.

.

Одлична цена
Новите Европски Boho Накит Добавувачи Рачно Изработени Хривнија Muticolos Полимер Глина Beaded Нараквици Tassel Монета Шарм Хривнија

Новите Европски Boho Накит Добавувачи Рачно Изработени Хривнија Muticolos Полимер Глина Beaded Нараквици Tassel Монета

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
160806021
Материјал:
Вештачки Корални
Синџир Тип:
Rolo Синџир
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Чешка
Затворач Тип:
Чипка-Up
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
keepnice
Обликотшема:
Животните
Функција:
Фитнес Тракер
Програма:
Рачно изработени
Должина:
19cm
Производи во категоријата
DEN 240.00