.

.

Одлична цена
М3-М12 Пневматски Пиштол Пневматски Допирање Машина Допрете Гас Вежба Машина Алатки ЧАСОТ-800

М3-М12 Пневматски Пиштол Пневматски Допирање Машина Допрете Гас Вежба Машина Алатки ЧАСОТ-800

DEN 2448.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
YunlinLi
Максимален Вртежен Момент:
/
Просечната Потрошувачка На Воздух:
/
Не-Оптоварување Брзина:
/
Број На Модел На:
ЧАСОТ-800
Употреба:
Комерцијални Производство
is_customized:
Yes
Тип:
воздушна вежба
Големина:
/
Без Оптоварување Брзина:
700 вртежи во минута
допирање капацитет:
М3-М12
Производи во категоријата