.

.

Одлична цена
Сирена Невестата и Младоженецот силуета Г-дин & Г-ѓа Свадба Торта Topper, акрилик tooper за Торта Декорација Свадба Декорација

Сирена Невестата и Младоженецот силуета Г-дин & Г-ѓа Свадба Торта Topper, акрилик tooper за Торта Декорација Свадба

DEN 167.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Црна
Повод:
Денот на мајката,Роденден,Забава,Големиот Настан,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Годишнина,Назад На Училиште,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Шема:
Полна Боја,Невестата & Младоженецот
Број На Модел На:
NO
Материјал:
Акрилик
Производи во категоријата