.

.

Одлична цена
Младата Мека Смири Партнер Смири Кукла Бебе Играчка со ББ Прстен Штракаат Животинско Мајмун/Слон/Лав/Зајакот/Свиња/Овци/Пиле Кадифен Играчки

Младата Мека Смири Партнер Смири Кукла Бебе Играчка со ББ Прстен Штракаат Животинско Мајмун/Слон/Лав/Зајакот/Свиња/Овци/Пиле

DEN 161.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
87555
Предупредување:
no
Обликот:
Животните
Пол:
Унисекс
Димензии:
35*20cm
Материјал:
Кадифен
Карактеристики:
Мека,Музички,Полнети
Возраст Опсег:
< 3 години,0-12 Месеци,13-24 Месеци
Големина:
35*20cm
Пакет:
Ги одделува
Бренд Име:
DOYOQI
Производи во категоријата