.

.

Одлична цена
ERIKC гориво премерување вентил 0928400682 масло мерење на електронски пумпа за Вшмукување Контрола Вентил 0 928 400 682 за HYUNDAI KIA Sonata

ERIKC гориво премерување вентил 0928400682 масло мерење на електронски пумпа за Вшмукување Контрола Вентил 0 928 400

DEN 714.24

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

За Возило Брендови/Модел:
Ford
Бренд Име:
ERIKC
Објектот Должина:
10
is_customized:
yes
Материјал Тип:
Челик
Објект:
премерување вентил 0928400682
Модел Нема:
премерување вентил 0928 400 682
Бруто тежина:
210-250g
Сертификат:
CE , ISO9001
Примена:
инјектор Масло Тестирање вентил
Автомобил Производител:
Заменлив
Производи во категоријата
DEN 411.84