.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот 500pcs/многу Кратко crus Гаранција за Квалитет NTC thermistor 5k MF52 5K+-10% 3470 Термички Отпорник B3470

Бесплатен превозот 500pcs/многу Кратко crus Гаранција за Квалитет NTC thermistor 5k MF52 5K+-10% 3470 Термички Отпорник

DEN 702.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
ntc thermistor 5k
is_customized:
Yes
Бренд Име:
custom-souring
квалитет:
A
MOQ:
500
Производи во категоријата
DEN 411.84 -88 %