.

.

Одлична цена
Liislee За Lexus GS300 GS350 GS430 GS460 GS450h - Паркинг Камера + 4.3 LCD Монитор NTSC ПАЛ = 2 во 1 за Паркинг Заден Систем

Liislee За Lexus GS300 GS350 GS430 GS460 GS450h - Паркинг Камера + 4.3 LCD Монитор NTSC ПАЛ = 2 во 1 за Паркинг Заден

DEN 1377.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Бренд Име:
Liislee
Објектот Тежина:
500g
Материјал Тип:
Камерата & Следење
Големина На Дисплеј:
4.3
Сместување:
Во Цртичка
Име На Модел:
Lexus GS300
Резолуција:
800x480
Објектот Големина:
4.3 инчен Монитор
Производи во категоријата