.

.

Одлична цена
2 Врати Автомобил Господар Прозорец Вклучите контролниот Панел Трим Рамки Прекинувачи Панел за ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Jetta Голф MK4 1998-2004

2 Врати Автомобил Господар Прозорец Вклучите контролниот Панел Трим Рамки Прекинувачи Панел за ФОЛКСВАГЕН Passat Б5

DEN 283.68

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Беж, Сива, Црна
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
Autoleader
Тип На Објект:
Прекинувачи
Година:
1998-2005
Име На Модел:
no
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
29.6cm
Објектот Ширина:
6.2cm
Објектот Висина:
6.8cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Дијаметар:
3cm
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
издржлив
боја:
црна, беж, сива
Тип:
Прозорецот За Префрлање Панел Рамки
Карактеристики:
издржлив
Дел Број:
3B1867171E
Производи во категоријата