.

.

Одлична цена
Висок квалитет на Кислород O2 Сензор за ВОЗДУХ, ГОРИВО СООДНОС 22641-AA381 22641AA381 192400-2120 за Шумите Impreza Наследство

Висок квалитет на Кислород O2 Сензор за ВОЗДУХ, ГОРИВО СООДНОС 22641-AA381 22641AA381 192400-2120 за Шумите Impreza

DEN 881.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Повторливост:
-
Тип:
Вид Греење
Чувствителност:
Кислород Сензор Ламбда Сонда О2 Сензор За Воздух, Гориво Сооднос Сензор
линеарна:
wideband кислород сензор
Hysteresis:
-
Мерен Опсег:
универзална кислород сензор
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Резолуција:
кислород сензор ntk
Бренд Име:
Malcayang
Производителот Дел Број:
22641-AA381 192400-2120
Осветленост Дел Број:
22641AA381 22641-AA480 22641AA480
Вкупната должина на сензор:
53CM(20.87 инчи)
Производи во категоријата