.

.

Одлична цена
KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 24+16 За Рено Twingo, (2007-) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци Стил

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 24+16 За Рено Twingo, (2007-) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил

DEN 379.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Должина:
24 and 16 inch
Рено Twingo-Година:
2012,2010,2011,2008,2013,2009,2007
Рено Модел:
Twingo
Година:
2017Year
За Возило Брендови/Модел:
Рено
Специјални Функции:
HD чистење на ветробранското стакло
Материјал Тип:
Природна Гума
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
КА-LNQ-18
Објектот Ширина:
0inch
Бренд Име:
KAWOO
Големина:
24+ 16
Година:
2007-
Производи во категоријата
DEN 411.84 -58 %