.

.

Одлична цена
Брза бесплатен превозот, 2848A278 Skid Steer Дизел Електромагнетниот МАЧКА 246 Гориво Shutoff Престане да го Исклучи

Брза бесплатен превозот, 2848A278 Skid Steer Дизел Електромагнетниот МАЧКА 246 Гориво Shutoff Престане да го Исклучи

DEN 1368.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

is_customized:
Yes
Бренд Име:
INPOST
Број На Модел На:
2848A278
Дел Бр.:
2848A278
Уп. Нема.:
1457906
Примена:
за МАЧКА, СТР erkins UB704 МОТОР
Услуга:
OEM/Замена
Сертификати:
ISO/TS16949
Гаранција за квалитет:
12 месеци
Производи во категоријата
DEN 411.84