.

.

Одлична цена
Bicicleta Eletrica Електричен велосипед 36v250w Bafang Моторни Bbs01b Средината на Чудак Со C965 Или Боја на Екранот

Bicicleta Eletrica Електричен велосипед 36v250w Bafang Моторни Bbs01b Средината на Чудак Со C965 Или Боја на Екранот

DEN 9792.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
44T и C965 LCD, 44T и 850C LCD, 46T и C965 LCD, 46T и 850C LCD
Напон:
36V
Тип На Мотор:
Страна Обесени Мотор
Wattage:
201 - 300w
дизајн:
Brushless
Бренд Име:
Моќ Опкружувачки
Bafang моторни Модел:
BBS01B
Номинална моќност:
250w
Контролор:
дизајниран во внатрешноста на моторот
Екранот:
C965/850C
боја:
Црна
Производи во категоријата