.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот 500pcs/многу Гаранција за Квалитет NTC thermistor сензор MF52 10K+-2% 3700 10K ntc Термички Отпорник

Бесплатен превозот 500pcs/многу Гаранција за Квалитет NTC thermistor сензор MF52 10K+-2% 3700 10K ntc Термички Отпорник

DEN 1248.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

is_customized:
Yes
Бренд Име:
custom-souring
Број На Модел На:
NTC thermistor сензор MF52 10K
квалитет:
A
MOQ:
500
Производи во категоријата
DEN 411.84 -88 %