.

.

Одлична цена
Бесплатен Превозот Делта AFB0624L 6025 24V 0.07 НА 6cm60 * 60 * 25мм 2 жица двојна топката имајќи фан моќ индустриски диск

Бесплатен Превозот Делта AFB0624L 6025 24V 0.07 НА 6cm60 * 60 * 25мм 2 жица двојна топката имајќи фан моќ индустриски

DEN 551.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бучава:
59DB
Тип:
Фан
Бренд Име:
nidec
Примена:
Процесор
Број На Модел На:
AFB0624L
Производи во категоријата