.

.

Одлична цена
CAMVATE Прилагодливи Кафез со Брзо Ослободување Baseplate (Батеријата Зафат)

CAMVATE Прилагодливи Кафез со Брзо Ослободување Baseplate (Батеријата Зафат)

DEN 3552.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пакет:
Yes
Бренд Име:
CAMVATE
Број На Модел На:
steadicam за dslr фото
Тип:
Висина-прилагодлив (Висина од 87mm да 208mm) & Full-frame Екипаж
Материјал:
Алуминиум Легура & Гума
Употреба:
Одговара на Големи деловни DSLRs или со dslr фото Батеријата Зафат
is_customized:
Yes
Функција:
Интегрирана Текстура Гумени Костец
Стил:
QR Baseplate за Удобен Демонтажа и Монтажа
број:
C1772
Спецификација:
Plenty of 1/4-20 & 3/8-16 Threaded Holes
Производи во категоријата