.

.

Одлична цена
Q15274-2 2 Парчиња HLK-PM01 AC-DC напон 220V да 5V Чекор Надолу Напојување на Модулот Интелигентни Домаќинство Прекинувач за Напојување на Модулот

Q15274-2 2 Парчиња HLK-PM01 AC-DC напон 220V да 5V Чекор Надолу Напојување на Модулот Интелигентни Домаќинство Прекинувач

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина на кабел:
Други
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
XT-XINTE
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
HLK-PM01
Производи во категоријата