.

.

Одлична цена
KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 20+18 За ОПЕЛ Опел Agila (1999-2008) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви Автомобил Додатоци

KAWOO 2 парчиња Автомобил Wiper Сечилото 20+18 За ОПЕЛ Опел Agila (1999-2008) Авто Мека Гума Windcreen Стакло Ножеви

DEN 379.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Должина:
20 and 18 inch
Опел Agila-Година:
2003,2002,2005,2001,2000,2006,2007,2004,2008
Име На Модел:
КА-OBQ-17
Година:
2017Year
Специјални Функции:
HD чистење на ветробранското стакло
Материјал Тип:
Природна Гума
За Возило Брендови/Модел:
Опел
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
0inch
Бренд Име:
KAWOO
Опел Модел:
Agila
Големина:
20 +18
Година:
1999-2008
Производи во категоријата