.

.

Одлична цена
Компатибилен Кертриџ Пена Филтер Се Вклопува Eheim 2008 Пикап Филтер 2617080

Компатибилен Кертриџ Пена Филтер Се Вклопува Eheim 2008 Пикап Филтер 2617080

DEN 251.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
Pack of 6, Pack of 12, Pack of 50
Тип:
Риба
Аквариуми Тип:
Аквариуми
Тежина:
8.4g/pc
Број На Модел На:
E2617080
јачина:
За Eheim 2008 Пикап
Материјал:
Кертриџ Пена Филтер
боја:
Бела
Производи во категоријата