.

.

Одлична цена
50pcs Нови Пристигнување Ласерски Сече Невестата и Младоженецот Место Картички Табела Декорација Покана Картички За Семејството Партија Настан Материјали

50pcs Нови Пристигнување Ласерски Сече Невестата и Младоженецот Место Картички Табела Декорација Покана Картички За

DEN 311.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
празник:
Бренд Име:
Fancylace
Музика:
No
Шема:
Виткање Тип
Број На Модел На:
табела картичка
Материјал:
бисер хартија
Големина:
90x110mm
Technic :
ласерски сече
Пакување:
50pcs/торба
испорака:
ТНТ/DHL/UPS/Федекс/EMS/Кина Пост
дизајн:
Љубов Птица
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
occation:
Партија Настан
кориснички:
Ласерски Сече Школка Место Картички
Производи во категоријата
DEN 411.84 -70 %