.

.

Одлична цена
Најновите 2017.09 V Софтвер за BMW ICOM А2 Б В со ICOM А2 ЕКСПЕРТ Режим ista-d: 4.07 ISTA-СТР: 3.62 во 500GB HDD Win7 Систем

Најновите 2017.09 V Софтвер за BMW ICOM А2 Б В со ICOM А2 ЕКСПЕРТ Режим ista-d: 4.07 ISTA-СТР: 3.62 во 500GB HDD Win7

DEN 2496.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Код Читатели & Алатки За Скенирање
Јазик:
Korea,Spanish,Polish,Portuguese,French,Turkish,Thai,Hungarian,Swedish,English,Dutch,Japanese,Greek,Italian,Russian,Czech,German
Верзија На Софтвер:
2017.09
Хардвер Верзија:
Нови
Бренд Име:
RCOBD
Ажурирање На Софтвер:
Yes
пописот а2 експерт Верзија на Софтвер:
2017.09
пописот а2 експерт HDD капацитет:
500GB одговара за мулти лап-топ компјутери
пописот а2 експерт Испорака:
DHL, FEDEX, EMS
пописот а2 експерт Aftersales:
техничка поддршка
пописот а2 експерт Гаранција:
1 година
пописот а2 експерт Функција:
Со Експерт Режим
ПОПИСОТ А2 Експерт Софтвер Систем:
поддршка win7 систем
Специјални Функции:
За BMW Дијагноза
Автомобил Производител:
за BMW
Производи во категоријата