.

.

Одлична цена
2 парчиња 60mm Мода Paperweight Зголемена За Домашна Декорација За Свадба Подароци Роденденски Подароци Flatback Стакло Половина Сфера Топка

2 парчиња 60mm Мода Paperweight Зголемена За Домашна Декорација За Свадба Подароци Роденденски Подароци Flatback Стакло

DEN 333.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Лустерот Кристално
Број На Модел На:
60mm
Дијаметар:
60mm
Должина:
60mm
Ширина:
60mm
Бренд Име:
HBL
Висина:
60mm
боја:
Јасно
Големина:
60mm
Мин. цел:
2 парчиња
Стил:
Народната Уметност
Користење на:
Дома декорација
Пакување Содржи:
Кристал сфера & пиедестал
is_customized:
Yes
Производи во категоријата