.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот 500pcs/многу Кратко crus Гаранција за Квалитет NTC thermistor MF52 5K +-2% 3470 Термички Отпорник NTC 3470 thermistor

Бесплатен превозот 500pcs/многу Кратко crus Гаранција за Квалитет NTC thermistor MF52 5K +-2% 3470 Термички Отпорник

DEN 975.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
NTC thermistor MF52 5K
is_customized:
Yes
Бренд Име:
custom-souring
квалитет:
A
MOQ:
500
Производи во категоријата