.

.

Одлична цена
NSH310W Оригинални Проектор Сијалица DT00601 За CP-SX1350 CP-X1350

NSH310W Оригинални Проектор Сијалица DT00601 За CP-SX1350 CP-X1350

DEN 3000.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
DT00601
Светилка модел:
DT00601
Тип На Сијалица:
NSH310W
Дел Број:
DT00681
ОДГОВАРА ЗА:
CP-X1230/X1230W
За:
X1250/X1250J/X1250W
Гаранција:
6 месеци
испорака:
во рок од 24 часа по плаќање
работа со:
CP-SX1350/X1350
Fittable проектор:
HX6300/ HX6500/SX1350W
Пакување:
Картонска кутија со пена
Производи во категоријата