.

.

Одлична цена
LDDCZENGHUITEC Црн Мотор LED 30W Водоотпорен Возење Светлата за Магла Светлина за BMW Мотор, АТВ, Автомобил, ЏИП,Брод,За Harle

LDDCZENGHUITEC Црн Мотор LED 30W Водоотпорен Возење Светлата за Магла Светлина за BMW Мотор, АТВ, Автомобил, ЏИП,Брод,За

DEN 2737.68

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Wattage:
40W
Бренд Име:
LDDCZENGHUITEC
led светилка:
4*U2 led чип За Suzuki /Хонда /Јамаха Kwasaki
тековната:
1.5 A-3.5 За KTM Peugeot/Augusta/ триумф
Опсег:
300М За Урал/ Moto Guzzi /Индиски /HYOSUNG
Боја:
Црна Slivery или прилагодено За BIMOTA /SWM / FREDKODLIN/ VECTRIX
Температура На Боја:
3000K-7500K За Italjet /SHERCO /DERBI /POLINI За Херој / Jawa / Натпреварот
Водоотпорен оценка:
off road локомотива За Aprilia /Royal Enfield/Претходница
Пакет:
Белата кутија или Подарок кутија За Benelli /BMW /Харли /Ducati
Напон:
9v-16v For Bombardier Victory /Vespa
Производи во категоријата