.

.

Одлична цена
Нов Екран За Cano 1300D LCD Бунтовнички T6 LCD Бакнеж X80 LCD Дигитален фото апарат Поправка Дел (Без осветлување)

Нов Екран За Cano 1300D LCD Бунтовнички T6 LCD Бакнеж X80 LCD Дигитален фото апарат Поправка Дел (Без осветлување)

DEN 816.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Леќа Тип:
Заменлив
Тежина:
101g-150g
Резолуција На Сликата (Видео):
Full HD (1920x1080)
Сензор Големина (инчи):
4/3 инчи
Стабилизација На Слика:
No
Фокусна Должина:
23
Посебна Карактеристика:
Никој
Големина На Екранот:
< 2
Сензор Тип На Елемент:
CMOS
Поставете Тип:
Трупот на авионот
Број На Модел На:
1300D
Мегапикселна:
< 5.0 ПРАТЕНИК
Тип На Сензор:
CMOS
Екран Тип:
Стандард На Екранот
Мемориска Картичка Тип:
SD Картичка
Моќта на чекање:
Никел-водород Батеријата
Пронаоѓачот На Изглед Тип:
Електронски
Оптички Зум:
Фиксен Фокус
Чување Тип:
SD Картичка
надворешен блиц:
Yes
Бренд Име:
youe блескаше
Производи во категоријата
DEN 411.84