.

.

Одлична цена
ЖЕШКА НОВ ML1220 1220 3V Копчето литиум батерија Li-ion батерија нозе нога dip2

ЖЕШКА НОВ ML1220 1220 3V Копчето литиум батерија Li-ion батерија нозе нога dip2

DEN 624.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Номиналниот Капацитет:
18mAh
Номиналниот Напон:
3V
Тип На Батерија:
Li-Ion
Бренд Име:
jiaxinda
Големина:
Diameter
Број На Модел На:
ML1220 батеријата
Производи во категоријата
DEN 411.84 -90 %