.

.

Одлична цена
600ml За Кертриџ Canon BCI-7/BCI7 Мастило Рефил Колекции За Canon PIXUS MP950/MP960/MP970/MP900 PIXUS PRO9000 ip8600/ip9910 Печатач

600ml За Кертриџ Canon BCI-7/BCI7 Мастило Рефил Колекции За Canon PIXUS MP950/MP960/MP970/MP900 PIXUS PRO9000 ip8600/ip9910

DEN 586.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Aomya
Компатибилен Бренд:
CANON
Број На Модел На:
За Canon BCI-7/BCI7
Тип:
мастило рефил кит
тип на мастило:
Мастило рефил Кит/Рефус Мастило за Canon
боја:
Б.К/C/M/Y/LC/LM
Рок На Траење:
24 месец
компатибилен печатач:
За Canon PIXUS MP950/MP960/MP970/MP900 PIXUS PRO9000 ip8600/ip9910..
Предност:
добра цена со висок квалитет
мастило за јачина на:
100ml/еез,6pcs/set
Потекло:
Guangdong,Кина
кертриџ модел:
Рефил Кертриџ BCI-7eBK/BCI-7eCY/BCI-7eMG/BCI-7eYL/BCI-7eLC/BCI-7eLM
Пакет:
Aomya Кутии
Примена:
За канцеларија,дома,на училиште, бои за печатење
Производи во категоријата
DEN 411.84 -58 %