.

.

Одлична цена
CNC Палецот Тркала Ролери Мотоцикли Кочница Спојки Лост Прилагодливи Алуминиум За Kawasaki Ninja 400 Ninja400 2018 Мотоцикл Кочница

CNC Палецот Тркала Ролери Мотоцикли Кочница Спојки Лост Прилагодливи Алуминиум За Kawasaki Ninja 400 Ninja400 2018

DEN 806.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Злато, Портокал, Сребрена, Црвена, Сина, Зелена, Црна, Сива
Објектот Должина:
15.8cm
Година:
2018
Објектот Тежина:
0.4kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
прилагодлив
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Дијаметар:
2cm
Име На Модел:
кочница спојки рачката
Објектот Висина:
2cm
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Motobike Направи:
Kawasaki
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
FX FXCNC ТРКИ
боја:
АД Слика Шоу
Точка 1:
мотоцикл кочница спојки рачката
Точка 2:
мотор кочница рачката
Точка 3:
Спојката На Мотоцикли
Точка 4:
Мотор Спојки Рачката
Точка 5):
мото додатоци
Fitment:
За Kawasaki Ninja 400 2018
Производи во категоријата