.

.

Одлична цена
2 Пакет 16X3W ЛЕР Зрак Движи Главата Светлина/САД Luminums 100W LED Движат Главите Dj Светла 110-220V За Фаза Партија Диско Покажува

2 Пакет 16X3W ЛЕР Зрак Движи Главата Светлина/САД Luminums 100W LED Движат Главите Dj Светла 110-220V За Фаза Партија

DEN 7896.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Приклучок Тип:
ЕУ Приклучокот, НИ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
минимум
Број На Модел На:
ML119
Стил:
DMX Фаза Светлина
Напон:
90-240V
Повод:
Професионална Фаза & DJ
моќност:
100W
Име на производ:
LED Мини Cubix Движи Главата Светлина
Напон:
AC110/220V,50-60HZ
моќност:
100W
Извор На Светлина:
3W LED*16PCS RGBW КРИ Led диоди
Strobe:
1-12 пати/втор
Затемнување:
0-100% линеарна затемнување
Канал:
13/15 ch
Контрола на владата:
DMX512, Господар-роб, Авто, Звук
Оригиналното Место:
Гуангжу,Кина
Гаранција за квалитет:
1 година
Производи во категоријата
DEN 411.84 -80 %