.

.

Одлична цена
усогласат trex MR25X 30A ESC Коло M425038XXW Trex MR25 Резервни Делови Бесплатен Превозот со Следење на

усогласат trex MR25X 30A ESC Коло M425038XXW Trex MR25 Резервни Делови Бесплатен Превозот со Следење на

DEN 1262.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Бренд Име:
ALZRC
Материјал:
Композитен Материјал
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Број На Модел На:
порамнете
За Возило Тип:
Хеликоптери
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
делови
Четири тркала Атрибути:
делови
Надградба На Делови/Додатоци:
делови
Алатка Материјали:
делови
Производи во категоријата