.

.

Одлична цена
40mm Bliger зелена dial прозрачна GMT датум sapphire стакло автоматско mens види 179

40mm Bliger зелена dial прозрачна GMT датум sapphire стакло автоматско mens види 179

DEN 2520.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
Стил:
Се облекуваат
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Dial Дијаметар:
40mm
Случај Дебелина:
14mm
Бренд Име:
BLIGER
Функција:
Заврши Календарот,Авто Датум
Бендот Должина:
23cm
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Кутии & Случаи Материјал:
Нема пакет
Број На Модел На:
B43
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Пол:
Мажи
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Производи во категоријата