.

.

Одлична цена
Ретки Стариот Кинески сребро луѓе статуа, ЗАО ЈУНИ ЧУ САИ,бесплатен превозот

Ретки Стариот Кинески сребро луѓе статуа, ЗАО ЈУНИ ЧУ САИ,бесплатен превозот

DEN 2741.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
edmoogrel
Материјал:
Метал
Тема:
Љубов
Регионален Функција:
Кина
Употреба:
колекција
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Големина:
9cm(L)*17cm(h)*6cm(w)
Производи во категоријата