.

.

Одлична цена
4PCS Т-песна 600mm (24inch) Стандард Алуминиум Митра Песна/Слот за Маса Видов, Рутер, Вежба Притиснете Jigs Столар ools JF1285

4PCS Т-песна 600mm (24inch) Стандард Алуминиум Митра Песна/Слот за Маса Видов, Рутер, Вежба Притиснете Jigs Столар

DEN 2675.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
4PCS Должина 600MM
Тип:
Рака Алатки
DIY Материјали:
Дрво
Број на Парчиња:
4
Број На Модел На:
JF1285-40
Примена:
Дрво Алатка За Работа
Бренд Име:
OuXinDiLong
Големина:
600mm (24inch)
Тип:
Рака Алатки
Пакет:
цевка
Производи во категоријата