.

.

Одлична цена
Универзална 10pcs/set 1 СМД/ сијалица T5 Б8.5D 5050 1LED Табла Цртичка Мерач Инструмент Сијалица Бела Читање Светлина

Универзална 10pcs/set 1 СМД/ сијалица T5 Б8.5D 5050 1LED Табла Цртичка Мерач Инструмент Сијалица Бела Читање Светлина

DEN 67.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Mayitr
Wattage:
other
Тип На Објект:
Светлата За Читање
Име На Модел:
LED Светилки
Напон:
12V
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Објектот Тежина:
0.025 KG
Интерфејс Тип:
T5
Lumens:
Други
Производи во категоријата