.

.

Одлична цена
JINSUN Аларм Плоштадот Дрво Без Темпирана Snooze Светлото Дигитален Часовник Табела Часовници Дрвена Маса Часовник

JINSUN Аларм Плоштадот Дрво Без Темпирана Snooze Светлото Дигитален Часовник Табела Часовници Дрвена Маса Часовник

DEN 432.24

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Аларм Часовниците
Функција:
LUMINOVA
Екран Тип:
Игла
Бренд Име:
JINSUN
Тежина:
157g
Материјал:
Бамбус & Дрвени
Дијаметар:
48mm
Motivity Тип:
Кварц
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
KSW151
Функција:
Со Осветлување
Дисплеј Тип:
Игла
Должина:
95mm
Ширина:
96mm
Форма:
Единствен Лик
Стил:
Креативните
Производи во категоријата
DEN 411.84