.

.

Одлична цена
Јули Кралот 1600LM 24W 6000K LED Светло Водич П5 Леќа Магла Светилка+1000LM 14W Ден Работи Светла светилки drl Случај за Nissan NV400 2011+

Јули Кралот 1600LM 24W 6000K LED Светло Водич П5 Леќа Магла Светилка+1000LM 14W Ден Работи Светла светилки drl Случај

DEN 2639.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
6000K Ладно Бела
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
15W
боја:
Бела
Објектот Тежина:
1670g
Забелешка-Година:
2014,2015
Бренд Име:
Јули Кралот
Материјал Тип:
ABS материјали + LED светилка мушка + алуминиумска плоча + алуминиумски метал
Име На Модел:
N-II
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Објектот Дијаметар:
0cm
Специјални Функции:
П5 леќа LED магла собрание
Nissan Модел:
забелешка
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Автомобил модел:
Случај за Nissan NV400 Ван 2011-НА
Lumens:
1600lm
Производи во категоријата