.

.

Одлична цена
За Yamaha YZF R6 2005 - Година Количка за Проширување Кочница Спојки Држела Виткање 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015

За Yamaha YZF R6 2005 - Година Количка за Проширување Кочница Спојки Држела Виткање 2006 2007 2008 2009 2010

DEN 886.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Дијаметар:
1inch
Објектот Висина:
3cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
15.8cm
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Тежина:
0.4kg
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Специјални Функции:
ПРОДОЛЖИ СВИТЛИВА
Име На Модел:
За Yamaha YZF R6 2005-2016
Материјал Тип:
CNC Алуминиум Легура
Бренд Име:
ELFRhino
Motobike Направи:
Јамаха
is_customized:
Yes
Тип:
Виткање & Проширување на CNC Држела
Производи во категоријата