.

.

Одлична цена
6 x100yards Полиестер Премиер Квалитет Tulle Ткаенина Гајтанот Одличен за Свадба Партија и Декорација на Туту Фустан

6 x100yards Полиестер Премиер Квалитет Tulle Ткаенина Гајтанот Одличен за Свадба Партија и Декорација на Туту Фустан

DEN 132.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Платно
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажман,Свадба,Божиќ
Шема:
Никој
Бренд Име:
ZHENG КИНГ XIANG
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
QXN-A
Производи во категоријата