.

.

Одлична цена
UXCELL 20Ft 6M Долго 10 Патот 10 Pin Виножито Боја на Рамна Лента Кабел Идц Жица 1.27 Mm Теренот Diy

UXCELL 20Ft 6M Долго 10 Патот 10 Pin Виножито Боја на Рамна Лента Кабел Идц Жица 1.27 Mm Теренот Diy

DEN 104.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
UXCELL
Материјал:
Челик
Начин Станот |:
Станот Виножито
Pin Станот ||:
Станот Рамен
Начин Жица Лента |||:
Жица Лента 10
Производи во категоријата