.

.

Одлична цена
TBS6209 8 Тјунер ДИГИТАЛНА-T2 C2 Т В ISDB-Т PCIe Картичка за Телевизија во HD/SD Антенски Кабел за слободна трговија ТВ Канали

TBS6209 8 Тјунер ДИГИТАЛНА-T2 C2 Т В ISDB-Т PCIe Картичка за Телевизија во HD/SD Антенски Кабел за слободна трговија

DEN 8159.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пакет:
Yes
Тип:
Дигитални
Број На Модел На:
TBS6209
Договорот за слободна трговија(Free To Air):
Yes
Висока Дефиниција:
Yes
Бренд Име:
TBS
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
тв сигнал:
Поддршка ДИГИТАЛНА-T2/C2/T/C/ISDB-Т
iptv стриминг:
Поддршка
телевизија радиодифузија систем:
upport
OS систем:
Linux и Windows XP / Vista/ 7/8/10
HTPC:
Поддршка
Производи Статус:
Акции
Гаранција:
2 години
Производи во категоријата