.

.

Одлична цена
High-End Жените Тиара Австриската Кристал Кралицата Круна луксузни Невестата Hairband коса орнаменти Свадба Партија Додатоци

High-End Жените Тиара Австриската Кристал Кралицата Круна луксузни Невестата Hairband коса орнаменти Свадба Партија

DEN 1199.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
XUANYING
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Кристал
Број На Модел На:
HG00024
Метали Тип:
Бакар,Злато Позлатен
Тип:
Tiaras
Стил:
Жените
Повод:
Свадба Партија Матурска подарок
Мозаик материјал:
Легура вметнете вештачки камења / полу-скапоцени камења
Големина:
Free,as the photos
Состојба:
100% Сосема Нов
Достапност:
2016 година Пролет
Производи во категоријата