.

.

Одлична цена
100*flex720 0.5 mm Силикон Термички Подлога За САД LAIRD лаптоп графика меморија Beiqiao термички силициум термички подлога термички подлога

100*flex720 0.5 mm Силикон Термички Подлога За САД LAIRD лаптоп графика меморија Beiqiao термички силициум термички

DEN 1048.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Фан Големина:
90x90x25mm
Волумен На Воздух:
30CFM
Моќ Интерфејс:
3PIN
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Силикон Термички Подлога
Бучава:
25dBA
Линии:
2 линии
Бренд Име:
WFXSTD
моќност:
1.56 W
Пакет:
No
Примена:
Процесор
Број На Модел На:
flex720 термички подлога
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
2500RPM
Тип:
Heatsink
Имајќи:
Течност Имајќи
Heatsink Материјал:
Бакар
Фан Живот:
30000 часа
Производи во категоријата