.

.

Одлична цена
1Pair 90mm КОЧАН LED Ангел Очи Ореол Прстен КОЧАН Чип Светлата 66 СМД Светлосен Дење Работи Светла со Капак Lampshades Светлината

1Pair 90mm КОЧАН LED Ангел Очи Ореол Прстен КОЧАН Чип Светлата 66 СМД Светлосен Дење Работи Светла со Капак Lampshades

DEN 208.08

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Сина, Жолта
Име На Модел:
YSY-AE-CCFL-90MM
Специјални Функции:
ангел очи кочан
Тип На Објект:
Ден Светлина
Материјал Тип:
PC
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Бренд Име:
YSY
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Дијаметар:
9cm
Објектот Тежина:
33g
Број На Модел На:
YSY-AE-CCFL-90MM
Wattage:
2W
боја:
Бела,Сина,Жолта,Црвена
Напон:
9-30V
димензија:
94mm(outsize)
Материјал Тип:
КОЧАН чипови
Автомобил модел:
сите
Леќа:
Вклучени
Тип На Објект:
Ангел Очи
Производи во категоријата