.

.

Одлична цена
Елегантен Чипка Bolero Свадба Јакна Година Долги Ракави Свадба Обвива Булчински Грб Краток Обвива FWJ7

Елегантен Чипка Bolero Свадба Јакна Година Долги Ракави Свадба Обвива Булчински Грб Краток Обвива FWJ7

DEN 911.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Бела, Боја На Слонова Коска
Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
свадба обвива
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Ruolai
Техника:
Appliqued
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
FWJ7
Производи во категоријата