.

.

Одлична цена
NAVINA година Нови Eyelash Виткање Perming Curler ПЕРМ Комплет Лажни Eyelash maquiagem Бран Лосион Око Род Лепак Сет

NAVINA година Нови Eyelash Виткање Perming Curler ПЕРМ Комплет Лажни Eyelash maquiagem Бран Лосион Око Род Лепак

DEN 215.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Шминка Сет
Количина:
1 сет
Состојка:
eyelash перм
Број На Модел На:
NAVINA_Eyelash_Perm
НЕТО-WT.:
200g
Производи во категоријата